DO TABLICY!
Cykl debat prowadzony przez Justynę Suchecką

Justyna Suchecka rozmawia  z Idą Kazimierczak, ekspertką akcja Wolna Szkoła, Kubą Wygnańskim z Fundacji Stocznia oraz Zuzą Karcz, aktywistką i studentką SGH. Rozmowa dotyczyć będzie tego, jak angażować środowiska inne niż nauczycielskie w dyskusje o edukacji i czemu jest to takie trudne?

 

Justyna Suchecka
dziennikarka TVN24.pl, autorka książki „Young Power. 30 historii o tym, jak młodzi zmieniają świat", laureatka Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego za publicystykę edukacyjną (2018) oraz nagrody Grand Press w kategorii dziennikarstwo specjalistyczne (2020).

Zuzanna Karcz
popularyzatorka edukacji obywatelskiej, antydyskryminacyjnej i klimatycznej. Zaangażowana w działania na rzecz praw człowieka, skupiająca się na tematyce praw kobiet i osób nieheteronormatywnych. Studentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Członkini Rady Programowej OEES. Zaangażowana m. in. w takie projekty jak Forum Przyszłości Kultury 2021: “Solidarność i troska” czy Ranking Szkół LGBTQ+.

Iga Kazimierczyk
doktor nauk pedagogicznych, prezeska fundacji "Przestrzeń dla edukacji", ekspertka w kampanii "Wolna szkoła". Od 15 lat związana z sektorem pozarządowym i organizacjami działającymi w obszarze edukacji. Trenerka, autorka materiałów dla nauczycieli na temat wspierania funkcji wychowawczej szkoły. Zawodowo zajmuje się badaniem kultury pracy szkoły i wczesną edukacją. Prowadzi zajęcia dla studentów na Wydziale Pedagogicznym UW.

Dokumentacja